HAKKIMIZDA

Uzun yıllar gelinlik üretimi ve satışı yapan kadromuzla müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine 2013 yılında Gelin Aksesuarları satışına başladık.

2013 yılında online gelin aksesuarları mağazamızın kuruluşunu yaptık marka patentini ve tüm haklarını aldık.

Kişiye özel üretimi ön plana çıkartığımız ürünlerimizde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazemizi genişlettik.

Kuruluşundan bu yana evlilik aşamasındaki on binlerce gelin ve damat adayının mutlu gününde özel hatıralarında’ki marka olmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru, en uygun çözüm ve ürün önerilerini sunan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini müşterilerimize en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir marka olmaktır.

Gelinaksesuarlari.com, satışını gerçekleştirdiği kaliteli Gelin aksesuarlarını, en uygun fiyata ve en güvenilir şekilde müşterilerine ulaştırmayı bir misyon haline getirmeyi amaçlamıştır.

Gelinaksesuarlari.com’da 1000’den fazla aksesuar çeşidiyle Türkiye’nin ve avrupanın en geniş ürün yelpazesine sahip aksesuar marketidir. Ürünlerin %80’den fazlası stoklarımızda olduğu için siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Yeni gelin adayları, gelin olma heyecanı ile çeyiz alışverişi ve gelinlik satın alma sürecinde girdikleri alışveriş serüvenindeki
yaşadıkları stresi çok iyi biliyoruz, ve bu sebeple sizler için bu önemli günlerde elimizden gelenin dahada fazlasını sunmak istiyoruz.

Gelinliğim ve duvağım istediğim gibi olacak mı ? düğün günüme yetişecek mi?, düğün davetiyelerimi nasıl yapmalıyım ?
Gelin ayakkabım ile rahat olurmu?, hangi kuaförü seçmeliyim ?

Gibi saymakla bitmeyecek olan yapılacaklar listesi çok kabarık, ama eminim ki bir çoğunuz bu yapılacaklar listesinin sonlarına gelmişsinizdir.

Her şey bitmek üzere bir kaç eksik kaldı ve araştırmalarınız sonucu e ticaret mağazamızı buldunuz ve satın almak için ürünlerimizi incelediniz,
güvenilirlik konusunda tereddütleriniz var. İhtiyaçlarınızı ve kaygılarınızı çok iyi biliyoruz.
Online olarak satın almak istediğiniz her ürün için araştırmalarınızı yaptınız, bilinen bir kaç firma dışında online alışveriş yaparken çok tedirgin olduğunuza,
hatta bir çok kez güvendiğiniz firmalarında yanıltıcı olabileceğini düşünmüşsünüzdür.
Bu yüzden incelemelerimiz de ürünün veya firmanın şikayetlerini araştırırız, müşteri yorumlarını dikkatlice okuruz. Buna göre ürünü firmadan satın alıp almayacağımıza karar veririz.

(Müşteri Yorumlarımıza bir bakın 🙂)

Online ortamda varlığımızı korumak için güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak isteriz ve bunu mümkün olduğunca sağlarız.

SIK SORULAN SORULAR:

Sipariş oluşturacağım veya sipariş verdim ne zaman kargolanır, vaktinde gelir mi?

Kargo süreci her zaman çok önemlidir ve genellikle düğüne 1 hafta veya daha az süre kaldığında sipariş verilir,
en kısa sürede sipariş verdiğiniz ürünleri teslim almak istersiniz, Vaktinde verilen tüm siparişler zamanında ulaşmıştır, yinede belirtmek isteriz ki 🙂 en az 10 gün öncesinden sipariş vermeniz sizin ve
atöyle ekibimiz açısından stresi minimuma indirmiş olacaktır.

Kargo paketlemesi;

Ürün kargoları özenle yapılmaktadır.
Kargo sürecinde herhangi bir zarar gelmemesi için kargo paketleri özenle hazırlanmaktadır,hatta bazen küçük süprizler paket içerisine eklenir 🙂 .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.